پذیرش تبلیغات

ما بواسطه تاسیس و راه‌اندازی «آوانگارد» قصد درآمدزایی نداریم. چه اینکه فعالیت فرهنگی در کشورما چندان محمل مناسبی برای درآمدزایی نیست. گذشته از این محتوای تولیدی ما و رویکرد مان به «آوانگارد» به هیچ‌عنوان تجاری نیست.

اما ما نیز مثل هر رسانه‌ی مستقل دیگری برای بقای خود احتیاج به تامین بودجه داریم. و از همین‌روی  صرفا برای تامین هزینه‌های این رسانه ناگزیر از گرفتن آگهی تبلیغاتی هستیم. چه اینکه خروجی آوانگارد و نسخه‌های هرشماره‌ی ما رایگان است و هیچ منبع درآمدی حتی از محل عرضه نسخه‌های منتشر شده به مخاطبان نیز نداریم، بنابراین برای بقاء در عرصه رسانه تنها راه ما اخذ آگهی تبلیغاتی‌ست. اما این کار نیز باچند ضابطه انجام می‌شود،

۱-تبلیغات اخذشده برای معرفی کالاها و سرویس‌های غیرقانونی نخواهد بود

۲-حتی‌الامکان تلاش میکنیم تبلیغات پذیرفته شده همراستا با محتوای کلی سایت باشد.

۳- آوانگارد هیچ‌گونه رابطه‌ای (کاری یا تجاری) با سفارش دهندگان آگهی‌ها ندارد. و مسئولیت هر آگهی صرفاً به‌عهده سفارش دهنده‌ی آنست.

۴- چهارمین و مهمترین نکته‌ای که لازم میدانیم آنرا با مخاطبان آوانگارد درمیان بگذاریم “تعهد ما براین اصل است که: اخذ و انتشار آگهی نه تنها هیچ تاثیر منفی روی کیفیت محتوای آوانگارد نخواهد گذاشت، بلکه بواسطه امکان درآمدزایی، باعث افزایش کمی مطالب و نیز تسریع در فرایند توسعه آوانگارد خواد شد

 


 

 

اما سرویسهای تبلیغات در آوانگارد در پنج پلن (قالب) طراحی شده است:

 

۱- پلن اول : تبلیغات در هدر سایت.

نمونه بنر سربرگ

 

 

 

 

 

ن نمونه آگهی متنی   در این پلن متن یا بنر تبلیغی را در بالاترین قسمت سایت (هدر) قرار می‌گیرد که به محض بارگزاری سایت مخاطب آن را خواهد دید.              


  ۲- پلن دوم: بنر در ساید بار:       

نمونه تبلیغ در سایدبار

 

  دیویدسداریس / نشرچشمه ( نمونه تبلیغات)           منظور از ساید بار همان ستون سمت راست صفحه‌است که پیوند به بخشهای مختلف سایت درآن قرار گرفته و به علت به‌نمایش درآمدن در تمام صفحات بسیار پربازدید است.    


  ۳-پلن سوم:   تبلیغات متن و بنر در فوتر سایت:در این پلن بنر یا متن تبلیغاتی در پایین‌ترین قسمت سایت قرار می‌گیرد.        

محل نصب تبلیغ شما در فوتر

 


    ۴-پلن چهارم: تبلیغات متن و بنردر هیدر و فوتر مطالب:           این پلن دقیقا مشابه تبلیغ در صفحات لایی (میانی) نشریات مکتوب و چاپی‌ست. متن یا بنر تبلیغاتی در این پلن در صفحاتی که برای ارائه مطالب ایجاد شده (سینگل پست) قرار می‌گیرد. محل قرار گرفتن بنر یا متن نیز همانطور که مشاهده می‌کنید در بالا (پیش از نام مطلب) و پایین پستها (پیش از نمایش کامنتها) ست.         

نمونه تبلیغ در صفحات میانی

 

 

 


       ۵- پلن پنجم: تبلیغات متنی. تبلیغ متنی شیوه‌ای موثر و بسیار کم‌هزینه برای تبلیغات است. مادر این پلن متن و نیز پیوند تبلیغاتی دلخواه شما را در قسمتهای مختلف سایت قرار می‌دهیم. تبلیغات متنی شما در پلن پنجم در هیدر (بالاترین قسمت سایت) ؛ سایدبار (ستون سمت راستی سایت) و فوتر (قسمت پایین سایت)، در قالب نوشته و یا لینک قرار خواهد گرفت.                            

 

 

 


 

قیمت این تبلیغات:

از آنجا که ما قصد درآمدزایی ندارشته و تنها صرف تامین هزینه‌ها برایمان اهمیت دارد، تعرفه‌ها (یا همان قیمت) آگهی‌ها تبلیغاتی مناسبتر از نمونه‌ رسانه‌های مشابه است. سفارش آگهی هم بصورت هفته‌گی و هم بصورت ماهیانه انجام می‌شود. و طبیعتا هرچه مدت تبلیغات شما طولانی‌تر باشد هزینه‌ی آگهی برای سفارش دهند پایین‌تر خواهد شد.

و کمترین نرخ تبلیغات ماهیانه ۱۰ هزارتومان درماه است.

می‌بینید که هزینه تبلیغات در آوانگارد بسیار پایین‌تر از رسانه‌های مشابه است.

اما برای اطلاعات بیشتر و دریافت تعرفه (هزینه) آگهی در هریک از پلن‌ها و یا سفارش تبلیغات کافیست در پایین همین صفحه اطلاعات تماس خود را {نام و آدرس ایمیل معتبر ضروری‌ست) برای ما بفرستید(نام و اطلاعات تماس شما بطور خصوصی نزد ما حفظ خواهد شد) . و یا می‌توانید به آدرس زیر ایمیل بفرستید:

mohammad.tajahmadi@gmail.com

همچنین می‌توانید از طریق این صفحه با ما تماس بگیرید:

تماس با ما

 

 

شماره تماس با مسئول واحد بازاریابی و فروش :  ۰۹۳۸۴۴۰۲۵۲۴

 هیچ تماسی بی‌پاسخ نخواد ماند

سفارش دهندگان محترم می‌توانند هزینه را به مشخصات حساب زیر وارد نمایند:

شماره کارت:

۶۰۳۷۹۹۱۳۳۹۱۴۴۶۲۲

شماره حساب:

۰۱۰۸۶۵۹۲۶۱۰۰۴

و نیزشماره شبا:
IR65 0170 0000 0010 8659 2610 04

بانک ملی ایران

بنام: محمد اسمعیل تاج‌احمدی

در صورتی که مایل به پرداخت اینترنتی وجه باشید برای پرداخت آسان از طرق درگاه بانک ملی می‌توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:

https://epayment.bmi.ir/MoneyTransfer

برای شروع سفارش آگهی به صفحه «تماس با ما» مراجعه نمایید. و فرم تماس را پرکنید.