تابحال به این فکر کرده اید که اگر در جایگاه و مسئولیت فعلی خود نبودید دوست داشتید چه کاره شوید

بیشتر انسانها در چنین شرایطی ترجیح میدهند جای افرادی قرار گیرند که از قدرت  ثروت  رفاه و تمکن بیشتری برخوردارند. اما نویسندگان از انجا که بیشتر به دنیای درون خود میپردازند با این مقوله – تجربه قرار دادن خود در موقعیتی دیگر-  راحتتر کنارمیایند و بارها اینکار را انجام میدهند. و اصراری هم به پنهان کردن ان ندارند.

اینفوگرافی زیر نیز بر همین مبنا و با استفاده از منابع مختلف -نظیر یادداشتهای شخصی. خاطرات.  نقل قولها و روایت خاطرات و… – تمایلات شغلی جالبی از نویسندگان را علنی میکند که اگر با زندگی این نویسندگان اشنا باشید چندان برایتان عجیب نخواهد بود.

مثل علاقه ویلیام فاکنر به اداره پست و پستچی بودن که ریشه در خاطرات خوب و تاثیرگذار وی در زمان تصدی اداره پست می.سی.سی.پی دارد

و یا خاطرات شیرینی که استفن کینگ از سرایدار مدرسه شان داشته باعث شده او علاقه زیادی به مستخدمی مدرسه انهم در یک دبیرستان داشته باشد.

هارپر لی -نویسنده اثر کشتن مرغ مقلد و کتاب پرفروش برو دیده بانی بگمار – که دوست داشت متصدی رزرو بلیط در خطوط هوایی نیویورک باشد. و جویس هم که علاقه زیادی به موسیقی و تئاتر داشته دلش میخواست گیتاریست و یا بازیگر تئاتر باشد.

جک لندن هم تمایل داشت به شکار صدف دریایی برود و کورت وونه گات هم دوست داشته که یک فروشند و تحویل دهنده خودرو باشد. و چاک پالانیک دوست داشته ظرفشور – فیلمبردار و پیک و یا مکانیک باشد.

بقیه موارد را خودتان مشاهده کنید.

اینفوگرافی تمایلات شغلی نویسندگان مطرح

 

 

پایان

 

منبع

unplag.com

 


 

مطالب مرتبط

اینفوگرافی:نامهای مستعار نویسندگان مشهور

اینفوگرافی: کلماتی که حیات خود را مدیون ادبیات هستند

مشاهده تمام اینفوگرافی های منتشر شده در آوانگارد

 

 

teleg
  nl


 

پاسخ


شش − 6 =