به گزارش خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا) به نقل از سان نیوز، در یک کتاب جدید درباره زندگی جرج مایکل خواننده انگلیسی حقایق جنجالی درباره رابطه عاطفی او با پرنسس دایانا منتشر شده است.

در این کتاب بیوگرافی از زندگی خواننده انگلیسی با عنوان «آزادی: نهایت احترام ۱۹۶۳-۲۰۱۶» انتخاب شده است، دیوید نولان نویسنده کتاب ادعا می‌کند که بین این دو رابطه عاشقانه برقرار بوده است.

جرج مایکل در مصاحبه‌ای با شبکه تلویزیونی دیلی میل به صراحت گفته بود که به پرنسس دایانا علاقه دارد و او یکی از زنانی است که او را جذب می‌کند.
نولان در این کتاب به نقل از نزدیکان جرج مایکل مثل «چارلز ویسپر» می‌نویسد: «رابطه عاشقانه آن دو چیزی نبود که بر من آشکار نباشد.

چهار ماه قبل از انتشار این کتاب، «پال اندروس جرجیو» دوست صمیمی دوران کودکی جرج مایکل در مصاحبه با روزنامه سان گفته بود که پرنسس دایانا عاشق ستاره‌های موسیقی پاپ است. آندروس بارها دایانا را در مهمانی‌ها کنار جرج مایکل دیده بود.

اندروس می‌گوید: «پرنسس دایانا بارها جرج را به کاخ کنسینگتون دعوت می‌کرد. البته جرج به من می‌گفت هیچ اتفاقی بین آنها نیفتاده است ولی شواهد چیز دیگری را نشان می‌داد. آنها حتی در گفتگوهای بین مردم نیز کاملاً صمیمانه برخورد می‌کردند.»

حتی بر اساس نوار ضبط شده‌ای که خود جرج مایکل در اختیار اندروس قرار داده است، یک سال قبل از مرگ دایانان در حادثه رانندگی در پاریس گفتگوی صمیمانه‌ای بین آنها دیده می شود.

در این نوار دایانا خطاب به جرج مایکل می‌گوید: «ما خانواده خوبی نیستیم و بهتر است جدا شویم. پس من دارم ترکت می‌کنم.»
گفته می‌شود این نوار در یک صندوقچه امانات بانک نگهداری می‌شد و تا قبل از جرج مایکل در سن ۵۳ سالگی منتشر نشد.

به گفته اندروس یکی از شب‌هایی که جرج مایکل به کاخ کنسینگتون دعوت شده بود هر دو آنقدر الکل مصرف کرده بودند که گذشت زمان را متوجه نشدند و تا صبح مایکل آنجا ماند. این شب دو سال قبل از طلاق رسمی دایانا با چارلز اتفاق افتاده بود. 


رفتن به منبع
Author:

Powered by WPeMatico

teleg
  nl