آلبوم «خیالفام» اثر جدید «سامان صمیمی» است. او پیش از این آلبوم «فروغ به خوانندگی علیرضا قربانی را آهنگسازی کرده بود. آلبوم خیالفام مجموعه‌ای بین‌المللی با حضور سه نوازنده از ایران و هلند و هندوستان است. در این اثر سامان صمیمی نواختن کمانچه را بر عهده دارد، «آندریا وئتس» از هلند با ساز هارپ و «اودای رامداس» از هندوستان با ساز طبلا حضور دارد. این اثر بداهه‌نوازی کمانچه و هارپ است که در دو قطعه ساز طبلا هم در کنار آنها حضور دارد. برای دانلود آلبوم از این صفحه اقدام کنید.


در این اثر «سامان صمیمی»، نواختن کمانچه را بر عهده دارد، «آندریا وئتس» از هلند با ساز هارپ و «اودای رامداس» از هندوستان نیز با ساز طبلا حضور دارند. این مجموعه بداهه‌نوازی کمانچه و هارپ است که در دو قطعه، ساز طبلا هم در کنار آنها حضور دارد.

آخرین آلبوم منتشر شده از این آهنگساز، «فروغ» نام دارد که به خوانندگی «علیرضا قربانی»، روانه بازار موسیقی شده بود.

شایان ذکر است که آلبوم بی کلام «خیالفام»، اثر تازه «سامان صمیمی» توسط نشر «آهنگ اشتیاق» راهی بازار موسیقی شده است و علاقمندان می توانند برای تهیه نسخه فیزیکی و اورجینال آن به مراکز معتبر فروش در بازار موسیقی مراجعه نمایند. همچنین دانلود قانونی و با کیفیت این اثر از طریق «بیپ تونز beeptunes.com»، امکان پذیر می باشد.

 


 

صفحه اختصاصی آوانگارد در سایت ساوند کلاود:

teleg
  nl


 

پاسخ


8 − = یک