جمعه, خرداد ۴, ۱۳۹۷

ما بواسطه تاسیس و راه‌اندازی «آوانگارد» قصد درآمدزایی نداریم. چه اینکه فعالیت فرهنگی در کشورما چندان محمل مناسبی برای درآمدزایی نیست. گذشته از این محتوای تولیدی ما و رویکرد مان به «آوانگارد» به هیچ‌عنوان تجاری نیست.

اما ما نیز مثل هر رسانه‌ی مستقل دیگری برای بقای خود احتیاج به تامین بودجه داریم. و از همین‌روی  صرفا برای تامین هزینه‌های این رسانه ناگزیر از گرفتن آگهی تبلیغاتی هستیم. چه اینکه خروجی آوانگارد و نسخه‌های هرشماره‌ی ما رایگان است و هیچ منبع درآمدی حتی از محل عرضه نسخه‌های منتشر شده به مخاطبان نیز نداریم، بنابراین برای بقاء در عرصه رسانه تنها راه ما اخذ آگهی تبلیغاتی‌ست. اما این کار نیز باچند ضابطه انجام می‌شود،

۱-تبلیغات اخذشده برای معرفی کالاها و سرویس‌های غیرقانونی نخواهد بود

۲-حتی‌الامکان تلاش میکنیم تبلیغات پذیرفته شده همراستا با محتوای کلی سایت باشد.

۳- آوانگارد هیچ‌گونه رابطه‌ای (کاری یا تجاری) با سفارش دهندگان آگهی‌ها ندارد. و مسئولیت هر آگهی صرفاً به‌عهده سفارش دهنده‌ی آنست.

۴- چهارمین و مهمترین نکته‌ای که لازم میدانیم آنرا با مخاطبان آوانگارد درمیان بگذاریم “تعهد ما براین اصل است که: اخذ و انتشار آگهی نه تنها هیچ تاثیر منفی روی کیفیت محتوای آوانگارد نخواهد گذاشت، بلکه بواسطه امکان درآمدزایی، باعث افزایش کمی مطالب و نیز تسریع در فرایند توسعه آوانگارد خواد شد


هرچند رنکینگ الکسا خیلی مناسبی برای سفارش تبلیغات نیست. و برای سفارش دهندگان باهوش «ضریب نفوذ» و میزان تاثیرگذاری یک رسانه از عددی که الکسا نشان میدهد ارزش بیشتری دارد. ولی به هرحال اگر شما هم به قاعده رایج در فضای سایبری رنک الکسا را ملاک مناسبی سفارش تبلیغ میدانید باید خدمتتان عرض کنیم که آوانگارد به عنوان یک رسانه تخصصی رنک بالاتری نسبت به سایتهای مشابه (در زمینه ادبیات) دارد.

اما سرویسهای تبلیغات در آوانگارد در چهار (قالب) طراحی شده است:

تبلیغ در صفحه اصلی:

نمایش تبلیغات درسربرگ:

تبلیغاتی که در صفحه اصلی سایت به نمایش میآیند حایز بیشترین بازدید هستند.و طبیعتا تبلیغاتی که در نیمه بالایی سایت قرار میگیرند به لحاظ در دسترس بودن زودتر در معرض دید کاربران قرار میگیرند. در تصویر زیر میتوانید محل قرار گرفتن بنرهای تبلیغاتی خود را در نیمه صفحه اول به همراه سایز استاندارد آنها مشاهد کنید.

تبلیغاتی که در در این قسمت (نیمه بالایی صفحه اصلی) قرار میگیرند برای یک ماه ۴۰ هزارتومان و برای دو ۷۰ هزارتومان و برای سه ما ۱۰۰ هزارتومان خواهد بود. تبلیغ سربرگ A1 در صفحات داخلی نیز نمایش داده میشود.

سفارش تبلیغ در مجله آوانگارد

در پلن B1 نیز تبلیغ شما علاوه بر صفحه نخست در صفحات داخلی (در قسمت سایدبار) به نمایش درمیآید.

نمایش تبلیغات در نیم صفحه دوم

تجربه بررسی ما نشان داده ۹۷٫۵ درصد کاربران صفحه اول نیم صفحه دوم را نیز ملاحظه میکنند. بنابراین اگر دنبال نمایش تبلیغ خود در صفحه اول هستید و میخواهید هزینه کمتری بپردازید میتوانید در نیم صفحه دوم نیز تبلیغات خود را به نمایش درآورید. تبلیغات به نمایش درآمده در نیم صفحه دوم نیز از لحاظ سایز بنر به اندازه همان نیم صفحه اول هستند منتها شما هزینه کمتری را پرداخت میکنید. در تصویر زیر محل و سایز بنرهای بنمایش در آمده در نیم صفحه دوم را مشاهده میکنید:

footerتبلیغاتی در این قسمت (نیمه پایینی صفحه اصلی) سایت قرار میگیرند برای ۱ ماه ۲۰ هزار تومان ، برای ۲ ماه ۳۵ هزار تومان و برای سه ما ۵۰ هزار تومان خواهد بود.


پلن دوم:

تبلیغات در فوتر

ممکن است برخی گمان کنند که نمایش تبلیغات در فوتر (قسمت خاکستری رنگ انتهای صفحه) چندان تاثیری ندارن. اما ما برای دیده شدن تبلیغات شما یک ستون از پربازدیدترین مطالب سایت را در این قسمت قرار دادیم و براساس میزان کلیکها متوجه شدیم که ۹۰ درصد کاربران صفحات داخلی و ۸۹ درصد بینندگان صفحات اصلی فوتر سایت را نگاه میکنند و در صورتی که متن یا تبلیغ جذابی در آن قرار گرفته باشد میتوانیم به شما قول بدهیم که کاربر آنرا خواهد دید.

حسن قرار گرفتن تبلیغات در فوتر سایت اینست که تبلیغات شما علاوه بر صفحه اصلی در صفحات داخلی نیز قرار خواهد گرفت.و این امکان به شما کمک خواهد کرد که از ورودیهای آوانگارد از موتورهای جستجو بهره بیشتری بجویید.

در تصویر زیر محل قرار گرفتن بنرها در فوتر سایت را مشاهده میکنید:

footer-2

تبلیغاتی که در این قسمت (فوتر سایت) قرار میگیرند برای یک ما ۲۰ هزار تومان ، برای ۲ ماه ۳۵ هزار تومان و برای سه ما ۵۵ هزار تومان خواهد بود.


پلن سوم:

تبلیغ در صفحات داخلی:

تبلغ در صفحات داخلی آوانگارد نیز در سه قالب ساید بار (ستون سمت راست) و بالا و پایین پستها به نمایش در میآید. سایز استاندارد بنر برای نمایش در ساید بار  بین ۲۵۰ تا  ۳۰۰ پیکسل برای عرض و ارتفاع به میزان دلخواه خواهد بود.

نمونه تبلیغ در سایدبار

  دیویدسداریس / نشرچشمه ( نمونه تبلیغات)

منظور از ساید بار همان ستون سمت راست صفحه‌است که پیوند به بخشهای مختلف سایت درآن قرار گرفته و به علت به‌نمایش درآمدن در تمام صفحات بسیار پربازدید است.

تبلیغاتی که در صفحات داخلی (سایدبار) و بالا و پایین پستها قرار میگیرند.۳۰ هزار تومان برای نمایش بنر در یک ماه، ۵۵هزارتومان برای ۲ ماه و ۱۰۰ هزارتومان برای سه ماه خواهد بود.


پلن پنجم:

تبلیغات متنی.

تبلیغ متنی شیوه‌ای موثر و بسیار کم‌هزینه برای تبلیغات است. مادر این پلن متن و نیز پیوند تبلیغاتی دلخواه شما را در قسمتهای مختلف سایت قرار می‌دهیم. تبلیغات متنی شما در پلن پنجم در هیدر (بالاترین قسمت سایت) ؛ سایدبار (ستون سمت راستی سایت) و فوتر (قسمت پایین سایت)، در قالب نوشته و یا لینک قرار خواهد گرفت.    تبلیغات متنی در همین قسمتها با قسمت ماهیانه ۱۲۰۰۰ تومان به نمایش درخواهدآمد


هزینه تبلیغات برای موضوعات فرهنگی (به جز تبلیغات متنی) یک/سوم مبالغ فوق کسر خواهد شد

و کمترین نرخ تبلیغات ماهیانه ۱۵ هزارتومان درماه است.

می‌بینید که هزینه تبلیغات در آوانگارد بسیار پایین‌تر از رسانه‌های مشابه است.

اما برای اطلاعات بیشتردر مورد تعرفه (هزینه) آگهی در هریک از پلن‌ها و یا سفارش تبلیغات کافیست در پایین همین صفحه اطلاعات تماس خود را {نام و آدرس ایمیل معتبر ضروری‌ست) برای ما بفرستید(نام و اطلاعات تماس شما بطور خصوصی نزد ما حفظ خواهد شد) . و یا می‌توانید به آدرس زیر ایمیل بفرستید:

mohammad.tajahmadi@gmail.com

همچنین می‌توانید از طریق این صفحه با ما تماس بگیرید:

تماس با ما

شماره تماس با مسئول واحد بازاریابی و فروش :  ۰۹۳۸۴۴۰۲۵۲۴

 هیچ تماسی بی‌پاسخ نخواد ماند

سفارش دهندگان محترم می‌توانند هزینه را به مشخصات حساب زیر وارد نمایند:

شماره کارت:

۶۰۳۷۹۹۱۳۳۹۱۴۴۶۲۲

شماره حساب:

۰۱۰۸۶۵۹۲۶۱۰۰۴

و نیزشماره شبا: IR65 0170 0000 0010 8659 2610 04

بانک ملی ایران

بنام: محمد اسمعیل تاج‌احمدی

در صورتی که مایل به پرداخت اینترنتی وجه باشید برای پرداخت آسان از طرق درگاه بانک ملی می‌توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:

https://epayment.bmi.ir/MoneyTransfer

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل یا فرم زیر با ما تماس بگیرید:

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما