یکشنبه, خرداد ۵, ۱۳۹۸

ما بواسطه تاسیس و راه‌اندازی «آوانگارد» قصد درآمدزایی نداریم. چه اینکه فعالیت فرهنگی در کشورما چندان محمل مناسبی برای درآمدزایی نیست. گذشته از این محتوای تولیدی ما و رویکرد مان به «آوانگارد» به هیچ‌عنوان تجاری نیست.

اما ما نیز مثل هر رسانه‌ی مستقل دیگری برای بقای خود احتیاج به تامین بودجه داریم. و از همین‌روی  صرفا برای تامین هزینه‌های این رسانه ناگزیر از گرفتن آگهی تبلیغاتی هستیم. چه اینکه خروجی آوانگارد و نسخه‌های هرشماره‌ی ما رایگان است و هیچ منبع درآمدی حتی از محل عرضه نسخه‌های منتشر شده به مخاطبان نیز نداریم، بنابراین برای بقاء در عرصه رسانه تنها راه ما اخذ آگهی تبلیغاتی‌ست. اما این کار نیز باچند ضابطه انجام می‌شود،

۱-تبلیغات اخذشده برای معرفی کالاها و سرویس‌های غیرقانونی نخواهد بود

۲-حتی‌الامکان تلاش میکنیم تبلیغات پذیرفته شده همراستا با محتوای کلی سایت باشد.

۳- آوانگارد هیچ‌گونه رابطه‌ای (کاری یا تجاری) با سفارش دهندگان آگهی‌ها ندارد. و مسئولیت هر آگهی صرفاً به‌عهده سفارش دهنده‌ی آنست.

۴- چهارمین و مهمترین نکته‌ای که لازم میدانیم آنرا با مخاطبان آوانگارد درمیان بگذاریم “تعهد ما براین اصل است که: اخذ و انتشار آگهی نه تنها هیچ تاثیر منفی روی کیفیت محتوای آوانگارد نخواهد گذاشت، بلکه بواسطه امکان درآمدزایی، باعث افزایش کمی مطالب و نیز تسریع در فرایند توسعه آوانگارد خواد شد


هرچند رنکینگ الکسا خیلی مناسبی برای سفارش تبلیغات نیست. و برای سفارش دهندگان باهوش «ضریب نفوذ» و میزان تاثیرگذاری یک رسانه از عددی که الکسا نشان میدهد ارزش بیشتری دارد. ولی به هرحال اگر شما هم به قاعده رایج در فضای سایبری رنک الکسا را ملاک مناسبی سفارش تبلیغ میدانید باید خدمتتان عرض کنیم که آوانگارد به عنوان یک رسانه تخصصی رنک بالاتری نسبت به سایتهای مشابه (در زمینه ادبیات) دارد.

اما سرویسهای تبلیغات در آوانگارد در چهار (قالب) طراحی شده است:

رپورتاژ آگهی:

این پلن فقط برای سفارش دهندگان یا ارائه دهندگان خدمات و محصولات فرهنگی ست.

شامل نگارش متن اختصاصی و معرفی خدمت یا محصول مورد نظر در قالب یک مطلب اختصاصی و معرفی کامل آن همراه با ارائه لینک و توضیحات در شبکه های اجتماعی ِ اختصاصی آوانگارد با بیش از ۵۰هزار فالوور.

هزینه رپورتاژ آگهی + معرفی در شبکه های اجتماعی ۵۰هزارتومان خواهد بود.


 

تبلیغ بنری:

نمایش تبلیغات درسربرگ:

تبلیغاتی که در صفحه اصلی سایت به نمایش میآیند حایز بیشترین بازدید هستند.و طبیعتا تبلیغاتی که در نیمه بالایی سایت قرار میگیرند به لحاظ در دسترس بودن زودتر در معرض دید کاربران قرار میگیرند. در تصویر زیر میتوانید محل قرار گرفتن بنرهای تبلیغاتی خود را در نیمه صفحه اول به همراه سایز استاندارد آنها مشاهد کنید.

تبلیغاتی که در در این قسمت (نیمه بالایی صفحه اصلی) قرار میگیرند برای یک ماه ۳۰ هزارتومان و برای دو ۵۰ هزارتومان و برای سه ما ۸۰ هزارتومان خواهد بود. تبلیغ سربرگ A1 در صفحات داخلی نیز نمایش داده میشود.

سفارش تبلیغ در مجله آوانگارد

در پلن B1 نیز تبلیغ شما علاوه بر صفحه نخست در صفحات داخلی (در قسمت سایدبار) به نمایش درمیآید.

 

گفتنی ست که برای تمام رپورتاژ آگهی ها و سفارشات تبلیغات بنری در شبکه های اجتماعی آوانگارد نیز منعکس خواهد شد.

آدرس صفحات آوانگارد در شبکه های اجتماعی:

fb.com/AvangardSite
t.me/AvangardSite
google.com/+AvangardSite
instagram.com/Avangardsite
twitter.com/avangardsite_ir

صفحات اختصاصی کتاب تحت مدیریت آوانگارد:

instagram.com/avangardbooks
fb.com/critiqearte

 

 


 

تبلیغات متنی.

تبلیغ متنی شیوه‌ای موثر و بسیار کم‌هزینه برای تبلیغات است. مادر این پلن متن و نیز پیوند تبلیغاتی دلخواه شما را در قسمتهای مختلف سایت قرار می‌دهیم. تبلیغات متنی شما در پلن پنجم در هیدر (بالاترین قسمت سایت) ؛ سایدبار (ستون سمت راستی سایت) و فوتر (قسمت پایین سایت)، در قالب نوشته و یا لینک قرار خواهد گرفت.    تبلیغات متنی در همین قسمتها با قسمت ماهیانه ۱۲هزار تومان به نمایش درخواهدآمد


هزینه تبلیغات برای موضوعات فرهنگی (به جز تبلیغات متنی) یک/سوم مبالغ فوق کسر خواهد شد

و کمترین نرخ تبلیغات ماهیانه ۱۵ هزارتومان درماه است.

می‌بینید که هزینه تبلیغات در آوانگارد بسیار پایین‌تر از رسانه‌های مشابه است.

اما برای اطلاعات بیشتردر مورد تعرفه (هزینه) آگهی در هریک از پلن‌ها و یا سفارش تبلیغات کافیست در پایین همین صفحه اطلاعات تماس خود را {نام و آدرس ایمیل معتبر ضروری‌ست) برای ما بفرستید(نام و اطلاعات تماس شما بطور خصوصی نزد ما حفظ خواهد شد) . و یا می‌توانید به آدرس زیر ایمیل بفرستید:

mohammad.tajahmadi@gmail.com

همچنین می‌توانید از طریق این صفحه با ما تماس بگیرید:

تماس با ما

شماره تماس با مسئول واحد بازاریابی و فروش :  ۰۹۳۸۴۴۰۲۵۲۴

 هیچ تماسی بی‌پاسخ نخواد ماند

سفارش دهندگان محترم می‌توانند هزینه را به مشخصات حساب زیر وارد نمایند:

شماره کارت:

۶۰۳۷۹۹۷۳۸۵۶۸۱۲۳۵

شماره حساب:

۰۱۰۸۶۵۹۲۶۱۰۰۴

و نیزشماره شبا: IR65 0170 0000 0010 8659 2610 04

بانک ملی ایران

بنام: محمد اسمعیل تاج‌احمدی

در صورتی که مایل به پرداخت اینترنتی وجه باشید برای پرداخت آسان از طرق درگاه بانک ملی می‌توانید به آدرس زیر مراجعه نمایید:

https://epayment.bmi.ir/MoneyTransfer

برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق ایمیل یا فرم زیر با ما تماس بگیرید:

نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0