جمعه, آبان ۲۵, ۱۳۹۷

مهر

RSS گروه شعر و ادب خبرگزاری مهر

RSS گروه بررسی کتاب خبرگزاری مهر

خبرگزاری ایسنا

RSS گروه رسانه خبرگزاری ایسنا

 • صدای ایران را از رادیو چین می‌شنوید آبان ۲۵, ۱۳۹۷
  ۵ خبرنگار از رادیو و تلویزیون دولتی چین ماموریت گرفتند تا صدای سرزمین ایران را به گوش مردم کشورشان برسانند؛ مردمی که هنوز فکر می‌کنند ایران یک کشور عرب و سراسر بیابان است، مردمش به زبان عربی سخن می‌گویند و زنانش بُرقع به صورت می‌زنند.
 • حاشیه برنامه «فرمول یک» به کجا رسید؟ / ضیاء پاسخ داد آبان ۲۴, ۱۳۹۷
  علی ضیاء در واکنش به حواشی ایجاد شده به دنبال یکی از قسمت‌های برنامه «فرمول یک» با حضور پدری به همراه کودک سرطانی‌اش، گفت: با وجود اینکه هیچ شماره حسابی در برنامه اعلام نشد و هیچ درخواست کمکی مطرح نشد، پای پول مردم ایستادم. 
 • پخش «پاییزان» با بازی امین تارخ و کتایون ریاحی آبان ۲۴, ۱۳۹۷
  فیلم‌های «برای بهترین دوستم»، «عبور»، «جایزه»، «پاییزان»، «بچه های خانواده من»، «دویدن در مه»، «نفس بکش»، «کتابفروشی هد هد»، «دا. آنا. مادر»، «نابغه»، «فراتر از فریب»، «شاید یک معجزه»، «در مه»، «سرزمین فراوانی»، «گوریل سفید»، «داستان سامرا»، «محموله»، «تو می مانی»، «قهرمان»، «راز کتابخانه مادر بزرگ»، «بیخوابی»، «برادران شیردل»، «بیلو» «سجده بر آب»، «محافظ»، «نجات […]
 • کامبیز دیرباز: سیاست تلویزیون، غم نیست آبان ۲۴, ۱۳۹۷
  کامبیز دیرباز در حالی از احتمال حضور دوباره‌اش در تئاتر خبر می‌دهد که معتقد است سیاست تلویزیون، غم نیست.
 • دعوت معاون مطبوعاتی از مدیران رسانه‌ها برای شرکت در انتخابات هیات نظارت آبان ۲۳, ۱۳۹۷
  معاون امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از مدیران مسئول رسانه‌ها برای حضور حداکثری در هفدهمین دوره انتخاب نماینده مدیران مسئول در هیات نظارت بر مطبوعات دعوت کرد.
 • امیدی به اصلاح شرایط بیمه خبرنگاران هست؟ آبان ۲۳, ۱۳۹۷
  مدیرکل مطبوعات و خبرگزاری‌های داخلی درباره شرایط بیمه خبرنگاران خبرگزاری‌ها اظهار کرد که تفاهم‌نامه‌ای بین وزارت ارشاد و بیمه تامین اجتماعی منعقد شده است که بیمه‌ای شبیه به بیمه خویش‌فرما اما با مزایای بیشتر ارایه خواهد شد.

RSS گروه ادبیات و کتاب خبرگزاری ایسنا

 • کشف یک انبار کتاب قاچاق در اولین روز هفته کتاب آبان ۲۴, ۱۳۹۷
  در اولین روز از هفته کتاب و در ادامه مبارزه با قاچاق کتاب یک انبار دیگر کتاب قاچاق با حجم شش نیسان کتاب کشف شد.
 • "عروسی درخت" رونمایی شد آبان ۲۴, ۱۳۹۷
  امروز به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی و به همت کتابخانه علامه امینی از تازه‌ترین اثر "حمید هنرجو" نویسنده و پژوهشگر ملایری تحت عنوان"عروسی درخت" رونمایی شد.
 • مختارپور: حضور در کتابخانه‌ها باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شود آبان ۲۴, ۱۳۹۷
  دبیرکل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور با تاکید بر این موضوع که کتابخانه‌ها مراکز فرهنگی و اجتماعی هستند که باعث کاهش آسیب‌های اجتماعی می‌شوند، گفت: امروز بیش از ۳۴۰۰ کتابخانه داریم که نسبت به قبل از انقلاب تعداد آن‌ها به بیش از ۹ برابر رسیده است.
 • کتاب و کتابخوانی با باورهای دینی و مذهبی ما گره خورده است آبان ۲۴, ۱۳۹۷
  معاون رئیس جمهور در امور زنان و خانواده با تاکید بر این موضوع که کتاب عمیقا با باورهای دینی و مذهبی ما گره خورده است و قرآن احسن‌القصص است، گفت: قرآن که قصه‌های بسیار زیادی را در درون خود جای داده است ما را به شنیدن و مهارت‌های زندگی و موضوع قصه‌گویی تشویق می‌کند. یکی […]
 • بزرگداشت مقام علامه طباطبایی در تالار وحدت آبان ۲۴, ۱۳۹۷
  مراسم بزرگداشت "روز کتاب، کتابخوانی و کتابدار" همزمان با بزرگداشت مقام علامه طباطبایی در تالار وحدت برگزار شد و در این مراسم مسئولان کتابخانه‌های برگزیده، کتابداران برتر و استان‌های برتر در حوزه انجمن‌ها و کتابخانه‌های عمومی و همچنین از پیشکسوتان و خدمتگزاران برتر حوزه کتاب تقدیر شد.
 • افتتاح همزمان دو نمایشگاه استانی در چهارمین روز هفته کتاب  آبان ۲۴, ۱۳۹۷
  دو نمایشگاه استانی به‌صورت همزمان در چهارمین روز از بیست‌وششمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران در گیلان و لرستان افتتاح می‌شود.

خبرگزاری ایبنا

RSS گروه رسانه خبرگزاری ایبنا

RSS گروه ادبیات خبرگزاری ایبنا

سایر خبرگزاریها

RSS گروه ادبیات باشگاه خبرنگاران

عنوان

RSS گروه فرهنگ خبرگزاری فارس


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0