یکشنبه, بهمن ۲۸, ۱۳۹۷

مهر

RSS گروه شعر و ادب خبرگزاری مهر

RSS گروه بررسی کتاب خبرگزاری مهر

خبرگزاری ایسنا

RSS گروه رسانه خبرگزاری ایسنا

 • کیک هفت هزارمین شماره ایران بریده شد بهمن ۲۸, ۱۳۹۷
  مدیرعامل خبرگزاری ایرنا و رئیس هیأت مدیره مؤسسه فرهنگی مطبوعاتی ایران مفاهیمی چون عزت، عدالت، استقلال و برادری را از جمله مهمترین ویژگی‌های گام دوم انقلاب دانست و این پرسش‌ را عنوان کرد که وقتی مقام معظم رهبری چنین اصولی را در بیانیه راهبردی خودشان عنوان می‌کنند، آیا آزادی‌خواهی از سوی رسانه‌ها جرم است؟
 • تودیع و معارفه مدیرعامل روزنامه ایران بهمن ۲۸, ۱۳۹۷
  مراسم تودیع محمد تقی روغنی‌ها مدیر عامل موسسه مطبوعاتی ایران و معارفه مهدی شفیعی به عنوان سرپرست این موسسه عصر یکشنبه ۲۷ بهمن ماه با حضور برخی از چهره‌های پیشکسوت روزنامه نگاری در محل این روزنامه برگزار شد.
 • خبرهای جدید از جشنواره جام‌جم بهمن ۲۸, ۱۳۹۷
  مدیر روابط عمومی معاونت سیما از جزئیات جدید جشنواره تلویزیونی جام‌جم و زمان باقی‌مانده مرحله مقدماتی آرای مردمی خبر داد.
 • تصویربرداری سریال «گاندو» در ترکیه ادامه دارد + عکس بهمن ۲۸, ۱۳۹۷
  سریال «گاندو» که تابستان امسال کار خود را در تهران آغاز کرده بود، این روزها در حال ضبط سکانس‌های خارجی خود در کشور ترکیه است.
 • گرفتاری‌های مردم را مستند کنید بهمن ۲۸, ۱۳۹۷
  رئیس موسسه هنری رسانه‌ای اوج در آستانه پخش مستند «دریابست» از تلویزیون گفت: «دریابست» توانست قدرت حقیقی رسانه را تجلی بخشد و به تمام مستندسازان کشور و هنرمندان متعهد کشور اعلام می‌کنم که در هر نقطه از کشور، هر گرفتاری مردم را از جنس دریابست تولید کنند سازمان اوج تمام قد از آنان حمایت می‌کند.
 • ۷ هزارمین شماره روزنامه «ایران» منتشر شد بهمن ۲۸, ۱۳۹۷
  روزنامه «ایران» که کمتر از یک ماه پیش ۲۵ سالگی خود را جشن گرفته بود، امروز (۲۸ بهمن ماه) هفت هزارمین نسخه را به چاپ رساند.

RSS گروه ادبیات و کتاب خبرگزاری ایسنا

خبرگزاری ایبنا

RSS گروه رسانه خبرگزاری ایبنا

RSS گروه ادبیات خبرگزاری ایبنا

سایر خبرگزاریها

RSS گروه ادبیات باشگاه خبرنگاران

عنوان


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0