پنج شنبه, تیر ۶, ۱۳۹۸

عضویت در خبرنامه آوانگارد چند مزیت دارد

اول آنکه مشترکین خبرنامه آوانگارد برای ما حکم مشترکین آبونه نشریات مکتوب را دارند و مطالب نشریه برایشان ارسال خواهد شد.

اما تنها تنها حسن عضویت در خبرنامه اختصاصی آوانگارد نیست.

از آنجا که همراهی دائمی آنها برای ما اسباب مباهات بوده و تلاش می‌کنیم تا لطف و حسن‌توجه شما مشترکین گرامی را جبران کنیم. برآن تا «مطالبی جداگانه و اختصصاصی» را در قالب یک خبرنامه برای مشترکین خود ارائه نماییم.

خبرنامه آوانگارد یک خبرنامه معمولی نیست. مشترکین خبرنامه آوانگارد، علاوه بر اطلاع از زمان به‌روز شدن سایت، مطالب و فایلهایی را دریافت می‌کنند که فقط برای مشترکین آوانگارد ارسال می‌شود.

 

این فایلها تنها شامل متون مکتوب نیست بلکه ما در خبرنامه آوانگارد برای شما فایل‌های تصویری و صوتی جذابی را ارسال خواهیم کرد که بصورت عمومی در سایت منتشر نمی‌شود

دیگر آنکه ممکن است برخی شما از دوست فرصت مراجعه مداو و دسترسی به  به سایت را نداشته باشند و یا بخواهند زمانی که مطلب جدیدی در آوانگارد منتشر شد آنرا دریافت کنند. از همین‌رو اطلاع از تازه‌ترین مطلب مجله خبری آوانگارد و دریافت داده‌ها و مطالب اختصاصی پیشنهاد می‌کنیم عضو خبرنامه آوانگارد شوید.

هربار که خبرنامه برای شما ارسال میشود؛ حتما همراه آن یک کتاب یا یک نسخه از آخرین شماره های مجلات ادبی معتبر جهان و یا یک موسیقی (موزیک ویئو) خوب همراه مطالب خبرنامه به شما هدیه میدهیم.

عضو خبرنامه شوید:

 

هشدار: ممکن است ایمیلهای خبرنامه آوانگارد به اشتباه به پوشه اسپم‌ها فرستاده شود. بنابراین اگر علی‌رغم عضویت در خبرنامه ایمیلی در inbox خود دریافت نکردید، پوشه Bulk یا پوشه Spam را چک کنید. ایمیل ما حتما آنجا رفته است! با انتخاب گزینه Not Spam این ایمیلهای به inbox شما فرستاده خواهد شد.


 

آوانگارد را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید: 

تماس با ما:

برای ارتباط با آوانگارد می‌توانید از طریق فرم تماس پیام خود را برای ما ارسال کنید.

همچنین برای ارسال مطالب و مکاتبات خود می‌توانید از آدرس ایمیل زیر استفاده کنید:

avangardsite.ir@gmail.com


اگر هم دل و دماغ رفتن به صندوق پستی و ایمیل زدن ندارید می‌توانید از طریق فرم زیر پیغام خود را برای ما بفرستید:


نام شما (الزامی)

ایمیل شما (الزامی)

موضوع

پیام شما


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/tmp) in Unknown on line 0